נכנעו ללחצים: האלביסלסטה ומסי ביטלו את הגעתם לישראל

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב07 יוני 2018 אורי כהן
כניסות: 11
Albiceleste - נבחרת ארגנטינה

אמש הודיעה ההתאחדות הארגנטינאית במסיבת עיתונאים מיוחדת כי נבחרת ארגנטינה מבטלת את הגעתה לישראל, שהייתה אמורה להגיע למשחק ראווה נגד הנבחרת המקומית באצטדיון טדי בירושלים. הודעה זו נפלה בהפתעה על הקהילה הארגנטינאית בישראל בפרט ובכלל על קהילת אוהדי הכדורגל שציפו להגעת האלביסלסטה לארץ הקודש, רגע לפני שמסי וחבריו יופיעו בגביע העולם ברוסיה.

קרא עוד...

חזרתו של מסי לנבחרת

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב11 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 521
חזרתו של מסי לנבחרת

ההודעה הרשמית צפויה להגיע בימים הקרובים, אך כבר עכשיו מקורות רבים בארגנטינה ובאירופה מיישרים קו בנוגע לאפשרות שליאונל מסי, השחקן הטוב בעולם וכוכב נבחרת ארגנטינה שהודיע על פרישה בתום הקופה אמריקה ביולי, יודיע על חזרתו המיידית לנבחרת.

קרא עוד...

ארגנטינה באולימפיידת ריו 2016

קטגוריה: ספורט בארגנטינה פורסם ב09 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 699
ארגנטינה באולימפיידת ריו 2016

המשחקים האולימפיים של ריו דה ז'אנרו 2016 התחילו כידוע בשבוע שעבר, וארגנטינה כבר יכולה להתגאות במדליה ראשונה, ולא סתם, אלא זהב. הג'ודאית פאולה פארטו הצליחה לעשות היסטוריה כשגברה על יריבתה היפנית בחצי הגמר, ולא מכן על הקוריאנית יונג בי קייאונג בגמר דרמטי גדוש בתהפוכות. פארטו הפכה לג'ודאית הדרום אמריקאית הראשונה שמצליחה לזכות בזהב אולימפי.

קרא עוד...

גונזאלו היגואין מציג את המדים החדשים

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב07 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 477
גונזאלו היגואין מציג את המדים החדשים שחו

הסרייה אה תצא לדרך בעוד כשבועיים כשבמרכזה מספר רב של שחקנים ארגנטינאים מוכשרים שצריכים לעורר את תשומת ליבו של המאמן החדש של הנחברת, אדגארדו באוזה, אך אין ספק כי סיפור ההעברה של גונזאלו היגואין מנאפולי ליובנטוס עבור 94.4 מיליון אירו הוא הסיפור החם של הקיץ הזה, והוא ראוי לסיקור שונה בהשוואה להעברות אחרות.

קרא עוד...

עמוד הבית חדשות ומאמרים