חזרתו של מסי לנבחרת

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב11 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 437
חזרתו של מסי לנבחרת

ההודעה הרשמית צפויה להגיע בימים הקרובים, אך כבר עכשיו מקורות רבים בארגנטינה ובאירופה מיישרים קו בנוגע לאפשרות שליאונל מסי, השחקן הטוב בעולם וכוכב נבחרת ארגנטינה שהודיע על פרישה בתום הקופה אמריקה ביולי, יודיע על חזרתו המיידית לנבחרת.

קרא עוד...

ארגנטינה באולימפיידת ריו 2016

קטגוריה: ספורט בארגנטינה פורסם ב09 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 596
ארגנטינה באולימפיידת ריו 2016

המשחקים האולימפיים של ריו דה ז'אנרו 2016 התחילו כידוע בשבוע שעבר, וארגנטינה כבר יכולה להתגאות במדליה ראשונה, ולא סתם, אלא זהב. הג'ודאית פאולה פארטו הצליחה לעשות היסטוריה כשגברה על יריבתה היפנית בחצי הגמר, ולא מכן על הקוריאנית יונג בי קייאונג בגמר דרמטי גדוש בתהפוכות. פארטו הפכה לג'ודאית הדרום אמריקאית הראשונה שמצליחה לזכות בזהב אולימפי.

קרא עוד...

גונזאלו היגואין מציג את המדים החדשים

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב07 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 399
גונזאלו היגואין מציג את המדים החדשים שחו

הסרייה אה תצא לדרך בעוד כשבועיים כשבמרכזה מספר רב של שחקנים ארגנטינאים מוכשרים שצריכים לעורר את תשומת ליבו של המאמן החדש של הנחברת, אדגארדו באוזה, אך אין ספק כי סיפור ההעברה של גונזאלו היגואין מנאפולי ליובנטוס עבור 94.4 מיליון אירו הוא הסיפור החם של הקיץ הזה, והוא ראוי לסיקור שונה בהשוואה להעברות אחרות.

קרא עוד...

שירי לי ארגנטינה

קטגוריה: מוזיקה בארגנטינה פורסם ב27 יולי 2016 Shay Figenabaum
כניסות: 1326
מוזיקה בארגנטינה

המוסיקה בארגנטינה מושפעת המון מהשורשים של העם הארגנטינאי, אך בניגוד להרבה מקומות בעולם בהם השורשים ברורים ואיתנים, בארגנטינה המצב הפוך, שורשיו של העם מגיעים משלל ארצות ברחבי הגלובוס.
עצם העובדה שארגנטינה נבנתה למעשה על אוכלוסיית מהגרים השפיעה המון על המוסיקה, כשקולומביאני, קרואטי, סיני, צ'יליאני, ואורוגוואי נפגשים בסוף יום עבודה לשתות בירה בבר השכונתי, תהיו בטוחים שהמפגש הזה עומד להיות מעניין.

קרא עוד...

עמוד הבית חדשות ומאמרים